ABC Nurkowania w Lloret De Mar

  |  0 komentarzy |  

Zawsze ciekawił Cię podwodny świat, kochasz wodę i najchętniej spędziłbyś w niej całe wakacje? W takim razie „ABC” nurkowania to wakacje idealne dla Ciebie! Piękne Morze Śródziemne okryje przed Tobą swoje podwodne tajemnice. Kiedy jednak trzeba będzie wyjść z wody będziesz miał niepowtarzalną okazję odkrycia hiszpańskiej kultury.

Morze Śródziemne od zawsze jest jednym z ulubionych miejsc nurków całego świata pragnących niesamowitych widoków i przeżyć. Malownicza Hiszpania tylko dodaje uroku całej wycieczce. Lloret de Mar lata temu została okrzyknięta letnią stolicą Hiszpanii. Wspaniały śródziemnomorski klimat i piękne plaże tworzą niepowtarzalną atmosferę, do której będziesz chciał wracać co roku.

Razem z naszymi doświadczonymi nurkami odkryj najciekawsze zatoki w okolicy Lloret de Mar! Gdy zmęczenie podwodnym wysiłkiem da o sobie znać będziesz mógł spokojnie oddać się plażowaniu w niebiańskim otoczeniu, a późniejzwiedzić miasto, które jest rajem dla turystów. Pyszne hiszpańskie jedzenie, możliwość poznania ludzi z całego świata oraz niekończąca się zabawa to przepis na udane wakacje.

Więcej szczegółów na naszej stronie: https://almatur.pl/hiszpania-lloret-de-mar-oboz-abc-nurkowania__PEOC~HISZPANIA_ABC_NURKOWANIA_PAX_FB__lato.html

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲