Czy zagraniczne kursy językowe są bardziej efektywne niż nauka na kursie w kraju? Gdzie warto pojechać?

  |  0 komentarzy |  

Wakacyjne Kursy Językowe

Kursy językowe dla młodzieży 12+ z Almatur to efektywna nauka, wypoczynek, niezapomniane podróże plus pakiet nowych znajomych z całego świata gratis! Głowisz się jak spędzić nadchodzące wakacje? Na który obóz wysłać swoje dziecko? Nasze obozy to niezapomniana przygoda i pewna inwestycja w siebie i rozwój zawodowy! 

Znajomość języków obcych jest dziś niezbędna. Nie tylko ułatwia funkcjonowanie w świecie, ale jest zazwyczaj obowiązkowa w zawodowym życiu. Najlatwiej języki obce przyswajają dzieci. Obozy językowe to zdecydowanie najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, aby szybko nauczyć się języka obcego!

Nauka za granicą przynosi widoczne efekty dzięki przebywaniu w środowisku, w którym dany język jest powszechnie używany. Osłuchujemy się z językiem, wyłapujemy akcent, naturalnie przełamujemy bariery w mówieniu. Towarzystwo rówieśników z całego świata sprawia, że jest się zmotywowanym do porozumiewania się w obcym języku.

Już po dwóch tygodniach obozu jesteśmy w stanie przełamać bariery w mówieniu, poczuć się pewniej i zacząć czerpać przyjemność z komunikowania się w obcym języku, a na tym przecież zależy nam najbardziej.

Decydując się na zagraniczny kurs językowy mamy wiele możliwości wyboru - od długości pobytu, terminu, miejsca, po intensywność zajęć czy rodzaj kursu.

Z biurem Almatur możesz wyruszyć na podbój Londynu. Brightonu, Oxfordzu czy Torbayu. kierunków Almatur są również odleglejsze kierunki jak Malta, Cypr, Boston, Los Angeles, Toronto i Nowy Jork.

Wybór zależy od Ciebie, Twoich oczekiwań i możliwości - głównie finansowych. Średnio za tygodniowy wyjazd do Londynu zapłacicie ok. 2500 zł. Co zawiera się w cenie wyjazdu z Almatur? Kurs, zakwaterowanie, wyżywienie, transfer z i na lotnisko, bogaty program rekreacyjno-sportowy, wykwalifikowaną opiekę oraz wycieczki.

Pamiętajcie, że wybór sprawdzonego organizatora obozu jest bardzo ważny. Wybór Almatur to odpowiedni poziom zajęć, wykwalifikowana kadra i bezpieczeństwo.

Przełam barierę językową na wakacjach z Almatur!

Kursy językowe

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲