Na gorącym wybrzeżu Costa Brava czas płynie zupełnie inaczej!

  |  0 komentarzy |  

Zwiedź rozrywkową stolicę Hiszpanii - Lloret de Mar. Oddaj się plażowaniu, kąpielom w morzu i basenie. Czekają na Ciebie konkursy z nagrodami i tętniące gorącymi rytmami dyskoteki. Grzech nie skorzystać z tak cudownej nadmorskiej zabawy orazgier i zabaw na plaży i w terenie. Od zgiełku imprezowego kurortu odpoczniesz podczas spacerów wzdłuż pięknego, klifowego wybrzeża. Dodatkowo do wyboru bogaty program fakultatywny. Od czego zaczniesz?

Całe Lloret jest podporządkowane turystom, wszyscy chązaspokoić ich życzenia; dlatego nie brakuje atrakcji: wodny park rozrywki Water World, wyścigi gokartów (Carretera de Girona), skoki na bungee, walki byków w największej arenie na Costa Brava.

Piaszczysta plaża Lloret de Mar to wizytówka tego miasteczka, polecamy przyjść rano, aby bez problemu znaleźć miejsce. A jeżeli nam się znudzi wylegiwanie na słońcu możemy wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym, rowerem wodnym lub skuterem wzdłuż wybrzeża, a także ponurkować w okolicznych skalistych zatoczkach. Centrum Lloret to wąskie uliczki schodzące się ku deptakowi, najlepiej wybrać się do centrum na spacer późnym wieczorem, by w blasku neonów zobaczyć Lloret nocą.

Co w programie fakultatywnym?

Wycieczka popołudniowa do Barcelony – m.in. wizyta na stadionie Camp Nou, gdzie gra słynna Barcelona i w zabytkowej dzielnicy gotyckiej, punkt widokowy przy Sagrada Familia, czas wolny na Ramblas – głównej promenadzie miasta; na zakończenie pokaz Magicznej Fontanny.

Montserrat – czeka Cię pobyt na górze uznanej za cud natury oraz wizyta w klasztorze benedyktyńskim.

Figueres-Girona – podczas pół-dniowej wycieczki – wizyta w mieście ekscentrycznego artysty Salvadora Dali, zwiedzanie muzeum, spacer po Gironie: w programie zabytki kultury żydowskiej, arabskiej i katolickiej. 

Rejs statkiem wzdłuż malowniczego Costa Brava do miasteczka Tossa de Mar.

Port Aventura – największy park rozrywki w Katalonii, pełen najróżniejszych atrakcji. 

La Masia – pokaz tradycyjnego, gorącego tańca flamenco z hiszpańską biesiadą, zakończony zabawą taneczną.

Marineland – park wodny z pokazami delfinów, fok i papug.

Już teraz last minute 2-11.07 2499 zł 2199 zł (10 dni) Więcej szczegółów tutaj

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲