Językowy Dzień Dziecka

  |  0 komentarzy |  

W Dzień Dziecka najmłodsi otrzymują wspaniałe prezenty. Jaki jest ten najlepszy prezent, który możemy sprawić naszym dzieciom? Edukacja! Wiedza! Mądrość! Dlatego na ten specjalny dzień Almatur przygotował specjalne promocje i rabaty na obozy językowe!

Wraz z nadchodzącymi wakacjami rodzice stają przed trudnym wyborem. Jak zaplanować wakacje swoich pociech? Młodzież staje się coraz bardziej wymagająca. Oprócz wypoczynku chce jak najefektywniej i najatrakcyjniej wykorzystać czas wolny. Wakacje to dla wielu młodych niezwykła szansa, by poprawić swoje umiejętności językowe i poznać rówieśników z innych części świata.

Obozy językowe to zdecydowanie najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, aby szybko nauczyć się języka obcego! Nauka za granicą przynosi widoczne efekty dzięki przebywaniu w środowisku, w którym dany język jest powszechnie używany. Osłuchujemy się z nim, szybko łapiemy akcent i wreszcie przełamujemy bariery w mówieniu.

Już po dwóch tygodniach obozu jesteśmy w stanie poczuć się znacznie pewniej i zacząć czerpać przyjemność z komunikowania się w obcym języku, a na tym przecież zależy nam najbardziej.

Decydując się na zagraniczny kurs językowy mamy wiele możliwości wyboru - od długości pobytu, terminu, miejsca, po intensywność zajęć czy rodzaj kursu.

Z biurem Almatur możesz wyruszyć na podbój Londynu, Brightonu czy Hastings. A może wolisz lecieć do filmowego Nowego Jorku lub na Malcie połączyć naukę z plażowaniem? A może wolisz nauczyć się niemieckiego w wielkomiejskim Berlinie? Wszystkie te kierunki są w promocji z okazji Dnia Dziecka i można je kupić nawet o kilkaset złotych taniej. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.almatur.pl/tydzien-dd-kursy.php

 

Kursy językowe z Almatur to efektywna nauka, wypoczynek, niezapomniane podróże plus pakiet nowych znajomych z całego świata gratis!

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲