Konkurs filmowy z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości

  |  0 komentarzy |   autor Materiały Prasowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanego przez Szkołę Języków Obcych Optima oraz Biuro Podróży Almatur w Opolu.

Waszym zadaniem, jest przygotowanie trzy minutowego filmu w języku angielskim, którego tematem jest zarazem tytuł

„Zapraszamy turystów z całego świata do odwiedzin w Polsce”

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich województwa opolskiego. Czekamy na wasze filmy zamieszczone w serwise YouTube. Pamiętajcie koniecznie o dodane tytułu „We invite tourists from the whole world to visit Poland”, a także informacji w opisie zawierającej: imię i nazwisko, własny dodatkowy unikalny  tytuł filmu w języku angielskim, oraz dopisek Konkurs Szkoły Języków Obcych OPTIMA w Opolu i Biura Podróży ALMATUR w Opolu po zamieszczeniu filmu prosimy wysłać zgłoszenie na adres tomasz.sawicki@optima.opole.pl

Na zgłoszenie czekamy do 11 listopada 2018 roku włącznie.

Szczegółowy regulamin konkursu w tym informacji odnośnie zgłoszenia znajduje się na stronach internetowych organizatorów

Dla inspiracji obejrzyjcie skróconą wersję historii Polski w animacji

Jakie nagrody na was czekają?

  • za zajęcie I miejsca –  wyjazd na 11-dniowy obóz letni w Cesenatico organizowany przez Biuro Podróży i Turystyki Almatur (warunki zgodnie z aktualną ofertą biura)
  • za zajęcie II miejsca – sportowa kamera video
  • za zajęcie III miejsca – zegarek smartwatch

Do odbioru nagrody w postaci 11-dniowego obozu zagranicznego do Włoch w czasie wakacji 2019, konieczne jest spełnienie przez uczestnika warunków formalnych tj. zgoda rodziców na wyjazd, posiadanie ważnego paszportu (lub dowodu osobistego), wiek uczestnika 10-18 lat,  wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Nagroda nie obejmuje kosztów obowiązkowych dopłat dewizowych uiszczanych na miejscu i dopłat fakultatywnych.

Powodzenia!

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲