Majowy relaks z Almaturem

  |  0 komentarzy |   autor Materiały Prasowe

Długi weekend

Pierwszy weekend maja, zwany potocznie majówką, to jeden z najbardziej oczekiwanych w roku - prawdziwy przedsmak nadchodzącego lata i upragnionych wakacji. Skorzystaj z wolnych dni, nie zaprzątając swojej uwagi organizacją wyjazdu – wystarczy wybrać go z bogatej oferty krajowych i zagranicznych wycieczek Almaturu.

W tym roku kalendarz układa się bardzo korzystnie - zaledwie 4 tygodnie po Świętach Wielkanocy możemy zapakować walizki na majówkę i wypoczywać aż przez 9 dni, biorąc przy tym jedynie 3 dni urlopu w pracy (1 maja przypada we wtorek, a 3 maja w czwartek).

Nie masz czasu organizować wyjazdu? Nic prostszego – wybierz sprawdzone biuro podróży i zaufaj specjalistom. Pomogą w wyborze miejsca i odpowiedniego programu, a następnie zajmą się za Ciebie całą organizacją podróży i pobytu. W Almaturze, krok po kroku, zaplanujemy Twój urlop i dołożymy wszelkich starań, by były to wymarzone wakacje!

Maj to doskonały moment na wyjazd zagraniczny - jest większy wybór zakwaterowania niż w szczycie sezonu, bogata oferta połączeń lotniczych, bo biura podróży już w pełni realizują swój letni program czarterowy, a do tego korzystne ceny! Przykładowo, tygodniowe wakacje z Almaturem w Chorwacji czy we Włoszech kosztują tylko około 1,5 tys. zł.

Długi weekend majowy to również idealny czas na bliższe lub dalsze wycieczki po Polsce. W ofercie Almaturu znajdziesz kilkanaście niezwykle ciekawych miejsc, które warto odwiedzić: od Dolnego Śląska po Pomorze Zachodnie, od Opolszczyzny po Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Polacy coraz chętniej podróżują. Według Polskiej Izby Turystyki aktualnie już ponad połowa z nas woli urlop spędzić na wyjeździe. Z każdym sezonem wzrasta też liczba Polaków wyjeżdżających na wakacje za granicę, przybywa również amatorów wyjazdów zorganizowanych i wykupionych w biurze podróży. Najpopularniejszymi kierunkami pozostają od kilku lat Chorwacja i Włochy. Cieszą się uznaniem nie tylko ze względu na piękne widoki i doskonałą kuchnię, ale też dobrą komunikację i bogatą bazę noclegową. Po latach zastoju do czołówki turystycznych kierunków powraca również Grecja, a prawdziwym bestsellerem tego roku są Wyspy Kanaryjskie. Mniejszym zainteresowaniem cieszą się natomiast Turcja i Egipt. Niepewna sytuacja polityczna w tych regionach wydaje się wyraźnie odbijać na branży turystycznej. Polacy coraz większą uwagę przywiązują bowiem nie tylko do kosztów wyjazdu, lecz również do kwestii bezpieczeństwa.

Zostało 35 dni do majówki! To idealna okazja, aby zaplanować swoje podróże! Zajrzyj na naszą storonę i wybierz swój długi weekend. Nic tak dobrze nie wpłynie na Twoje samopoczucie, jak kilka dni relaksu w pięknym miejscu!

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲