Moc atrakcji w Kołobrzegu

  |  0 komentarzy |  

Zarówno rekreacja, jak i regularne ćwiczenia z trenerem wpływają na dziecko pozytywnie, dlatego warto rozbudzić w nim pasję do sportu. Organizowane przez nas wyjazdy - zarówno w Polsce, jak i na świecie, pozwolą Twojemu dziecku na odkrycie ulubionej aktywności fizycznej i dostarczą mu zdrową dawkę ruchu. Przygotowany przez Almatur obóz w Kołobrzegu zadowoli zarówno osoby doświadczone, jak i te, które dopiero zaczynają swoja przygodę ze sportem.

Kołobrzeg to jedno z najstarszych miast na Pomorzu. Miasto zajmuje powierzchnię 2567 ha, posiada bezpośredni dostęp do morza na długości 11 km i liczy ok. 47 tys. stałych mieszkańców (w okresie letnim liczba prawie się potraja do ok. 120 tys. osób) Bogactwa natury jakie znaleźć można w Kołobrzegu dają zdrowie i urodę. Skarbami, które przesądzają o roli Kołobrzegu jako uzdrowiska są: woda mineralna, solanka, nazywana też kołobrzeskim płynnym złotem, borowina - czarne złoto oraz lokalny mikroklimat i wyjątkowa zieleń. 

Codzienne zajęcia, prowadzone przez naszych instruktorów sportowych, odbywać się będą na kompleksach sportowych, bądź na plaży. Nic na siłę, to Wy decydujecie w co będziemy grać: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, a może gra w palanta? Możliwości będzie tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. To idealna propozycja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Nasze zajęcia to nie mordercze treningi, ale to, co lubicie najbardziej- doskonalenie Waszych umiejętności i mnóstwo sportowej rywalizacji wśród grona przyjaciół.


Oprócz zajęć sportowych zwiedzicie Ustronie Morskie oraz spędzicie kilka godzin w tamtejszym Aquaparku. Zabierzemy Was w rejs statkiem pasażerskim „Viking” po morzu Bałtyckim. Zwiedzimy kołobrzeską starówkę oraz jej zakamarki. Park Linowy zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia, przypływ adrenaliny i zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu. Wrażeń dostarczą zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, kąpiele w morzu pod nadzorem ratowników, spartakiady i konkursy z nagrodami, dyskoteki, karaoke, ognisko, chrzest morski. Weźmiecie udział w wyścigach rzędów, grach planszowych, terenowych i fabularnych (Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijających wyobraźnię i uczących współpracy w grupie. Nie zabraknie tematycznych wieczorków tj.: „Piżama Party”, „Mam Talent”, karaoke, wybory „Miss i Mistera” czy „Śluby Obozowe”, które na długo zapadną w Waszej pamięci.

Jeżeli chcesz zadbać o swoją formę fizyczną, polepszyć kondycję, popracować nad sylwetką, a przy okazji dobrze się bawić, a nawet zrelaksować – ten obóz jest dla Ciebie!

Dostępne terminy:

16.07 - 26.07

27.07 - 06.08 !!! Last minute!!!

07.08 - 17.08

18.08 - 28.08

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲