Połącz naukę z niezapomnianymi wakacjami na Malcie!

  |  0 komentarzy |  

Co może być lepszego niż nauka języka w promieniach słońca na bajecznej wyspie?

Znajomość języków obcych jest dziś niezbędna. Nie tylko ułatwia funkcjonowanie w świecie, ale jest też obowiązkowa w zawodowym życiu. Obozy językowe to zdecydowanie najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, aby szybko nauczyć się języka obcego! Co może być lepszego niż nauka języka w promieniach słońca na bajecznej wyspie?

Atrakcje, które na Ciebie czekają na Malcie naładują Cię pozytywną energią i zapewnią dobrą zabawą. Kursy językowe na Malcie to doskonałe połączenie nauki i wypoczynku. A co więcej, możesz tam jechać bez żadnych obaw, gdyż Malta została uznana trzecim najbezpieczniejszym państwem świata![1]

Kursy organizowane na Malcie przez Almatur przeznaczone są zarówno dla młodzieży od 12 lat, jak i dla dorosłych. W propozycji biura znajdują się nawet kursy rodzinne dla rodziców z dziećmi w wieku 12-17 lat. Daje to doskonałą okazję do wspólnych wakacji w rodzinnym gronie bez konieczności rezygnowania z możliwości doskonalenia zawodowego. Ogromnym plusem kursów są również różne możliwości zakwaterowania. Młodzież nastawiona na intensywną naukę może wybrać mieszkanie u rodzin goszczących, bez towarzystwa rówieśników tej samej narodowości. Jeśli jednak jesteś osobą towarzyską możesz skorzystać z hotelu bądź campusu NSTS. Tam z pewnością pojawi się wiele okazji do zawarcia międzynarodowych znajomości.

Kursy odbywają się w turnusach dwu- lub trzytygodniowych w renomowanych szkołach językowych. Magister Academy w miejscowości St. Julian's, szkoła IELS mieszcząca się w wakacyjnym kurorcie Sliema oraz szkoła NSTS. Wszystkie szkoły są członkami FELTOM (Federation of English Language Teaching Organizations of Malta) oraz ALTO (Association of Language Travel Organisations).

Każdy tydzień, poza zajęciami z języka angielskiego, wypełniony jest zajęciami kulturalnymi, rozrywkowymi oraz sportowymi. Dodatkowo skorzystać można z bogatego programu wycieczek fakultatywnych.

Nasze obozy to niezapomniana przygoda i pewna inwestycja w siebie i rozwój zawodowy!

Pośpiesz się, ostatnie wolne miejsca w promocyjnych cenach!

Malta - kurs j. angielskiego Junior Family IELS 3664 zł  3799 zł

Malta - kurs j. angielskiego Junior Residence IELS 4064 zł  4199 zł

Malta - kurs j. angielskiego NSTS Junior Campus 5814 zł 5899 zł[1] Wg rankingu The Wall Street Journal z sierpnia 2015

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲