Przygotowanie stoków do zimy, rozpoczęte!

  |  0 komentarzy |   autor Materiały Prasowe

Uwielbiasz zimowe szaleństwo na śniegu. Kiedy tylko rozpoczyna się sezon sprawdzasz warunki na stokach, wyjmujesz z pawlacza narty lub deskę i czekasz na upragniony moment kiedy staniesz na górskim szczycie, aby pokonać kolejną białą trasę. Wiesz jednak, że zima potrafi być bardzo kapryśna. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nasze kurorty są na to gotowe.

Białka Tatrzańska dla początkujących i nie tylko

To idealne miejsce aby rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, jednak doświadczeni narciarze i snowboardziści również nie będą się tutaj nudzić. Białka Tatrzańska oferuje ponad 30 tras, a każda z nich jest odpowiednio oświetlona i naśnieżona. Dodatkowo dzięki systemowi TatraSky do dyspozycji zjeżdżających jest aż 5 różnych kompleksów narciarskich: Kotelnica, Bania, Kaniówka, Jurgów Ski i Czorsztyn Ski. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Ferie Białka Tatrzańska

W Szczyrku produkcja śniegu już się zaczęła!

Szczyrk to największy ośrodek narciarski w Polsce, dlatego nie mogło zabraknąć go w naszej zimowej ofercie. Duża popularność tego miejsca motywuje do szukania coraz lepszych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na korzystanie z zimy bez względu na warunki pogodowe. Dlatego w tym roku proces naśnieżania już się rozpoczął. Jesteś ciekaw jak? Nowoczesne urządzenia produkują śnieg nawet w dodatnich temperaturach, następnie jest on magazynowany, aby już od 1 grudnia rozkładać go na trasach. Niezależnie zatem od aury na dworze, możesz szusować i bawić się na śniegu bez przeszkód!

Chopok dla wymagających

Pragniesz jeszcze więcej? Jasna Cię nie zawiedzie! W ubiegłym roku na stokach znazało się nie tylko 16 nowych maszyn naśnieżających, ale również nowe bariery śnieżne i dodatkowe trasy. Ponad to wykorzystywany jest tam nowoczesny system oprogramowania SNOWsat, który pozwala na kontrolowanie grubości pokrywy śnieżnej i pracy ratraków za pomocą satelity. Dla osób o wysokich wymaganiach, Chopok to strzał w dziesiątkę!

Ferie za granicą

Inverno, czyli zima we włoskim stylu

Val di Fiemme to zdecydowanie królowa wśród zimowych destynacji. To nie tylko łącznie ponad 100 km tras, ale również niesamowita ich różnorodność. Dosłownie każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na poziom zaawansowania, wiek czy preferencje. Od oślich łączek, przez snowparki do stromych tras oraz tras dla narciarzy biegowych. Ponadto stoki wyposażone są w najbardziej nowoczesny system naśnieżania w tym rejonie. Chociaż i to nie trzeba się martwić – śniegu w Dolomitach nie brakuje!

Niezależnie od tego gdzie się wybierzesz, możesz mieć pewność, że zadbamy o Twoją dobrą zabawę, aktywny wypoczynek i wspomnienia na lata! Wybierz się z nami na Ferie 2019

 

 

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲