Świat zumby w Pokrzywnej

  |  0 komentarzy |  

 

Wakacje to czas szalonej zabawy i odpoczynku. Świat zumby to obóz dla ludzi aktywnych, pełnych pasji i energii! Pamiętając, że w zdrowym ciele zdrowy duch przygotowano program bogaty w aktywności ruchowe. Podczas codziennych zajęć wyzwolisz z siebie ogromne dawki pozytywnej energii!

Zumba to połączenie fitnessu oraz tańców latynoamerykańskich. Metoda, która zrewolucjonizowała rynek fitnessu i zamieniła zwykły trening w gorącą imprezę. Jej twórcą jest znany tancerz i choreograf Alberto Perez. Powstała w latach 90. XX wieku i od tego czasu zyskała niemałą sławę. Początkowo zrobiła furorę w USA, by następnie zaskarbić sobie wielu zwolenników także i w Europie, co rok powiększając to grono o nowych zapaleńców. Zumba zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim prostocie, niesamowitej energii oraz wspaniałym efektom, jakie dzięki niej możemy uzyskać, no i dobrej zabawie. Dokładnie tak! Zajęcia z zumby to przede wszystkim niesamowita zabawa i fun dla wszystkich – bez względu na płeć, wiek i kondycję! 

Na naszym obozie pod okiem instruktora nauczysz się podstaw, prostych kroków i efektownych choreografii. Na format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy, dzięki czemu wzmocnisz ciało i wyrzeźbisz sylwetkę. Jednak zumba to przede wszystkim świetna zabawa! Uczestnicy treningu często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak intensywnie ćwiczą. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy!

Zajęcia prowadzone będą w plenerze, na dużej sali gimnastycznej oraz w basenie. Pomiędzy 8 blokami intensywnych zajęć tanecznych zrealizujesz inne aktywności objęte programem ogólnym.

Pokrzywna to idealne miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy marzeń. Ośrodek Złoty Potok, położony na terenie Parku Krajobrazowego - Góry Opawskie, wśród gór i lasów zapewnia świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków. Tuż obok czekają na Ciebie niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto.  Więcej szczegółów na oboz zumby

Sprawdź też inne obozy tanecze

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲