Work & Travel – podróżuj i zarabiaj. Czy warto angażować się w tego typu programy?

  |  0 komentarzy |  

Często zastanawiamy się, jak najlepiej wykorzystać okres wakacyjny. Studenci z jednej strony chcą wykorzystać czas na zasłużony odpoczynek, z drugiej potrzebują źródła dochodu. Niełatwo jest im znaleźć czas na to wszystko i najczęściej lato spędzają nie pozwalając sobie na relaks. Dlatego zagraniczne wyjazdy mające na uwadze poszukiwania pracy sezonowej, mogą być dobrym sposobem na syntezę wszystkich potrzeb.

W końcu to okazja do podróżowania i poznawania innych kultur - z bonusem w postaci zarobionych pieniędzy. Dodatkowym atutem tego rodzaju rozwiązań jest nauka języka. Praca za granicą wymaga od nas umiejętności lingwistycznych, choćby w najmniejszym stopniu. W dodatku pracownik porozumiewa się w obcym języku używając fachowej terminologii. Umiejętności komunikacji wykształcają się więc siłą rzeczy, ponieważ człowiek jest zmuszony do ciągłego kontaktu z obcą kulturą. Wyjazd zarobkowy okazuje się być efektywniejszy niż kurs językowy.

Nasz program daje Ci możliwość wyjazdu na okres maksymalnie czterech miesięcy, od maja do września. Dzięki temu nie opuścisz dni akademickich, a zyskasz wiele: doświadczenie, znajomości, możliwość obcowania z kulturą i przede wszystkim – pracę. A to znowu szansa na rozwój i zdobycie umiejętności, które z całą pewnością przydadzą się po studiach. Współpracujemy z licznymi amerykańskimi firmami, by zapewnić Ci jak najszerszy wybór wśród wielu branż i dziedzin, od gastronomii po hotelarstwo.

Jeśli marzy Ci się wyjazd od Stanów Zjednoczonych, chcesz zobaczyć największe miasta i poznać wspaniałych ludzi – ten program jest dla Ciebie. Nasza oferta skierowana jest do studentów, którzy w okresie wakacyjnym chcą wyjechać do pracy i przy okazji odkryć najpiękniejsze zakątki świata.

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲