Wystrzałowy obóz ASG (air soft gun)

  |  0 komentarzy |  

Obóz ASG (air soft gun) to gratka dla wszystkich, którzy nie boją się wyzwań i chcą się sprawdzić w warunkach polowych. Jeżeli interesują Cię militaria, chcesz poznać nowe taktyki i poczuć przypływ adrenaliny to jest to obóz da ciebie! Zajęcia w opuszczonym mieście Kłomin i na prawdziwych poligonach dostarczą Ci niezapomnianej rozrywki. O Twoje bezpieczeństwo zadba nasza wyselekcjonowana kadra, więc możesz się rozerwać i niczym nie martwić.

ASG (air soft gun) należy do paramilitarnych hobby, które mają na celu przedstawić taktyki używane przez różne wojska w terenie przy zwiększonym realizmie, a repliki strzelające plastikowymi kulkami zapewnią bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom manewrów. Pierwsze urządzenia, które można porównywać do ASG powstały po II Wojnie Światowej w Japonii, były one używane przez wojsko do celów szkoleniowych i taktycznych. Pierwsze komercyjne wersje pojawiły się na rynku chińskim w latach 80., a przystępna cena doprowadziła do szybkiego rozpowszechnienia się tego typu urządzeń. Dzisiaj sprzęt air soft gun jest ogólnodostępny, a sam sport bardzo szybko się rozwija w Europie i USA.

Na naszym obozie pod czułym okiem instruktorów poznasz wiele wojskowych tajników, nauczymy Cię strzelać poruszać i żyć jak prawdziwy żołnierz. Wśród zajęć są nauka strzelania, zajęcia z musztry, manewry w terenie z elementami survivalu i oczywiście zawody sportowe. Jeżeli jednak uczenie się musztry przez cały wyjazd Ci nie odpowiada o nic się nie martw - nowoczesny ośrodek zapewni Ci nie tylko nocleg, ale również boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy basen. To wszystko na pewno pomoże Ci się odprężyć po ciężkich zajęciach, a czasu na relaks nad pięknym jeziorem będzie pod dostatkiem. Atrakcją obozu jest również wizyta na XV Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Militarnych, która w każdym rozbudzi pasje motoryzacyjną. A to wciąż tylko parę pozycji z naszego bardzo bogatego harmonogramu! Codziennie czekają na Ciebie niespodzianki!

Borne Sulinowo jest idealnym miejscem na obóz ASG: dwa poligony, które są położone na wyciągnięcie ręki od ośrodka, jak i wyżej wspomniane opuszczone miasto buduje niesamowity i niezapomniany klimat całego wyjazdu. A odkryte tajemnice dotyczące „nieistniejącego” arsenału ZSRR rozbudzą wyobraźnię każdej osoby zainteresowanej historią.

Więcej szczegółów na naszej stronie

Wróć

Dodaj komentarz

do góry ▲